Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Każdy Kraj To Nasz Dom

Dnia 21 marca 2007 roku z okazji Pierwszego Dnia Wiosny odbył się I Konkurs „Każdy Kraj To Nasz Dom” organizowany przez Samorząd Uczniowski. Wzięło w nim udział większość klas, które reprezentowały wylosowany wcześniej kraj.
Jury oceniając stroje, treść i wrażenie ogólne wybrało najlepsze klasy. Zwycięzcami okazała się klasa IIIa, reprezentująca Jamajkę. Drugie miejsce przypadło „Japonii”, czyli klasie Ib. Trzecie miejsce na podium zajęła klasa Ia wcielając się w mieszkańców Grecji.
Dzięki pomysłowości, każda z biorących udział w konkursie klas nadała temu konkursowi wyjątkowy i niecodzienny charakter.

Organizatorzy gratulują zwycięzcom

Zapraszamy do galerii.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1223140
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
361
361
10687
1223140

Twój IP: 54.83.93.85