Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Matura na 100

Wszyscy absolwenci roku szkolnego 2006/2007 II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Noblistów Polskich w Myśliborzu przystąpili do egzaminu maturalnego. Świadectwa dojrzałości otrzymali w 100%, w 7 przypadkach absolwenci skorzystali z amnestii maturalnej. Rzeczywista zdawalność matury wyniosła 92,63% i wzrosła o 1,4% w stosunku do roku szkolnego 2005/2006.
Liceum Profilowane ukończyło 19 uczniów, wszyscy otrzymali świadectwa maturalne, w 2 przypadkach skorzystali z amnestii maturalnej.
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, do wszystkich egzaminów maturalnych przystąpiło 4 absolwentów i wszyscy otrzymali świadectwa dojrzałości.

WYNIKI MATURY 2007 PRZEDMIOTAMI
poziom podstawowy
PRZEDMIOTLiczba zdającychZdałoŚrednia szkoły %Średnia woj.zach. %
J. polski939355,0549,43
J. angielski696764,5452.39
J. niemiecki191961,8655,61
Biologia373657,6646,36
Chemia4462,5052,45
Matematyka8635,0043,73
Historia5549,8050,00
Fizyka1138,0040,13
Geografia191844,4238,33
WOS3349,0047,24



WYNIKI MATURY 2007 PRZEDMIOTAMI
poziom rozszerzony
PRZEDMIOTLiczba zdającychZdałoŚrednia szkoły %Średnia woj.zach. %
J. polski2257,4159,53
J. angielski7783,1865,13
Biologia151568,7862,05
Chemia101050,5063,91
Matematyka2239,0057,12
Historia8838,7649,66
Fizyka3336,1275,31
Geografia6650,8353,62
WOS262649,0851,00

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1022799
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
535
1509
8445
1022799

Twój IP: 54.227.104.40