Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych w roku szkolnym 2007/2008

Dn. 26 września podczas pierwszej godziny lekcyjnej wszyscy uczniowie klas pierwszych zebrali się w szkolnej auli, aby przypieczętować swoje prawa i obowiązki. Zarówno młodzież jak i nauczyciele, ubrani byli w odświętny strój.
Apel trwał zaledwie 20 minut, niemniej jednak z pewnością był wspaniałą chwilą dla wszystkich pierwszorocznych, ponieważ dopiero teraz stali się prawdziwymi uczniami naszej szkoły, mimo że spędzili już tu kilkanaście dni. Z ust Pana dyrektora Adama Błażejewskiego i pani wicedyrektor Pani Marioli Oleszczuk, popłynęły słowa gratulacji.
Na twarzach wszystkich gościły uśmiechy. Na pewno w ich sercach pozostanie tęsknota za przyjaźniami z czasów gimnazjum, ale śmiało próbują wkroczyć w kwintesencję życia licealnego. Jako nagrodę otrzymali zwolnienie ze wszystkich odpowiedzi ustnych i pisemnych na dany dzień. Wywołało to burzę oklasków i radość.

W galerii zdjęcia z uroczystości.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220234
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1103
2528
7781
1220234

Twój IP: 3.80.32.33