Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Akcja "PLUSZAK"

Już niejednokrotnie uczniowie naszej szkoły pokazali, iż nie tylko się dobrze się uczą, udzielają artystycznie czy sportowo, ale także pomagają innym. Pomoc ta jest bardzo różnorodna. Od zbierania żywności na rzecz najuboższych rodzin z Myśliborza i okolic, poprzez zbiórkę zabawek dla dzieci z Domu Dziecka, organizację „Mikołaja” dla dzieci ze SP w Nawrocku czy udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W październiku tego roku przeprowadzano na terenie naszej szkoły akcję „PLUSZAK”.
Zbierano maskotki, aby obdarować nimi dzieci z ubogich rodzin naszej gminy i w ten sposób choć odrobinę przyczynić się do tego, aby małe serca wypełniły się radością.
Akcja cieszyła się dużym powodzeniem, zebrano mnóstwo maskotek, które przekazano m. in. świetlicom socjoterapeutycznym w Nawrocku i Kierzkowie, świetlicy przy Zgromadzeniu Sióstr Jezusa Miłosiernego i innym instytucjom pracującym z dziećmi z ubogich rodzin. Za wsparcie akcji dziękuje Samorząd Uczniowski – organizator.
 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1171309
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
549
549
9449
1171309

Twój IP: 54.92.163.105