Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Świąteczą porą...

 W tym roku w naszej szkole już 21 grudnia sympatycy Świąt Bożego Narodzenia mogli poczuć świąteczną atmosferę. Wprowadziły nas do niej jasełka, które zostały przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Zdjęcia z tego zdarzenia możecie oglądnąć tutaj.
Po jasełkach czekało nas sporo emocji, gdyż to właśnie wtedy miał odbyć się Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej. Wszystkie klasy były świetnie przygotowane. Uczniowie mieli na sobie niesamowite przebrania i prócz śpiewanej piosenki, ciekawą choreografię. Mimo, że wygrała klasa 2b, której serdecznie gratulujemy, musimy pochwalić wszystkie klasy, które wzięły udział w festiwalu.
Wprowadzeni w świąteczny nastrój, udaliśmy się na klasowe wigilie, w czasie których podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie świąteczne życzenia. Kilka zdjęć z wigilii klasowych możecie zobaczyć w galerii.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220201
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1070
2495
7748
1220201

Twój IP: 3.80.32.33