Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

II Edycja Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego - Finał

 Dnia 10. marca 2008 w ZSP Nr 2 im. Noblistów Polskich w Myśliborzu miał miejsce Finał II Edycji Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego. W finale udział wzięło 15 uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w przeprowadzonych w styczniu 2008 eliminacjach. Finał składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Część pisemna trwała 120 min. Sprawdzane były 3 umiejętności: rozumienie tekstu słuchanego, rozumienie tekstu czytanego i wypowiedź pisemna- list. W części pisemnej uczniowie oceniani byli indywidualnie. W części ustnej finaliści drużynowo reprezentowali swoje szkoły. Każda z drużyn losowała zestaw- materiał stymulujący do wypowiedzi na określony temat. Czas na przygotowanie wynosił 10 min, czas na zaprezentowanie wypowiedzi wynosił 15 min. Oceniana była umiejętność opisu, interpretacji materiału stymulującego oraz umiejętności językowe. Uzyskane punkty z obu części decydowały o zwycięstwie drużyny. Poziom finału był bardzo wysoki. Uczestnicy finału walczyli o najwyższą liczbę punktów, wykazując się wspaniałymi umiejętnościami z języka niemieckiego.

Nad poprawnym przebiegiem konkursu czuwali organizatorzy konkursu, w składzie: Wioletta Tereszczuk, Wioletta Adamczewska, Agnieszka Fiałek, Marzena Lewandowska i Marcin Krzysiak

Wyniki Finału
II Edycja Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego

I. Miejsce:
ZSP Nr 2 im. Noblistów Polskich w Myśliborzu- 104,5 pkt

1. Philip Krzciuk
2. Justyna Mieszko
3. Cezary Mockałło

II. Miejsce:
ZSP Nr 1 im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku- 97 pkt

1. Joanna Rądlewska
2. Marta Strychalska
3. Joanna Kucharska

III. Miejsce:
ZSP Nr1 w Dębnie- 90,5 pkt

1. Olga Okupska
2. Iwona Franków
3. Alina Kujawa

IV. Miejsce:
Zespół Szkół im. Ignacego Solarza w Smolnicy- 59 pkt

1. Ewa Zielińska
2. Aleksandra Markowska
3. Angelika Dulińska

V. Miejsce:
ZSP Nr 3 im Dariusa i S. Girenasa w Myśliborzu- 45 pkt

1. Paweł Konkel
2. Ewelina Ziółkowska
3. Sylwia Jasińska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1171741
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
344
981
9881
1171741

Twój IP: 54.80.87.166