Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Konkurs recytatorski w Pyrzycach

 28 marca br. odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski im. Noblistów Polskich, organizowany po raz drugi przez Zespół Szkół Nr 1 w Pyrzycach. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół noszących imię Noblistów Polskich, a jego celem jest rozwijanie zainteresowań literackich uczniów, popularyzowanie poezji i prozy Noblistów, kształtowanie kultury żywego słowa oraz doskonalenie warsztatowych umiejętności recytatorskich.
W konkursie naszą szkołę reprezentowały: Marta Połchowska (kl. II B), Marcelina Szondelmajer (kl. II B) i Monika Zemla (kl. I A). Odnieśliśmy naprawdę wielki sukces, bowiem spośród uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Choszczna, Myśliborza i Pyrzyc właśnie nasze recytatorki najbardziej zachwyciły komisję. Marta Połchowska zajęła I miejsce, a Marcelina Szondelmajer miejsce II.  

Gratulujemy!

Galeria 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1171178
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
418
418
9318
1171178

Twój IP: 54.162.133.222