Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Wizyta przedstawicieli Wojska Polskiego

 Dnia 11 kwietnia 2008r. do naszej szkoły przybyli żołnierze Dywizji Pancernej z Choszczna. Przedstawili oni program profesjonalizacji Wojska Polskiego. Plan ten ma zostać wcielony w życie do 2010 roku. Żołnierze jednocześnie zachęcali tegorocznych absolwentów naszej szkoły do wstąpienia do armii, gdzie będą mogli dalej podjąć kształcenie. Absolwentom został przedstawiony jeden dzień z życia żołnierza: od pobudki aż po ciszę nocną.
Zainteresowanie wśród słuchaczy było bardzo duże. Nawet kobiety wykazały ogromne zainteresowanie służbą w wojsku. Wielu z nas miało pytania i wszyscy otrzymali na nie odpowiedzi. Wojsko oferuje bardzo dobre warunki nauki i pracy. Była to bardzo pouczająca lekcja. Niech żyje Wojsko Polskie!
 
Uczniowie 
klas maturalnych.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1171634
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
237
874
9774
1171634

Twój IP: 54.80.87.166