Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Targi szkół - Góralice 2008

 Przedstawiciele SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO wraz z opiekunem mgr Tomaszem SZYSZKO po raz kolejny wzięli udział w TARGACH SZKÓŁ organizowanych corocznie przez Publiczne Gimnazjum im. Marka Kotańskiego w Góralicach.
Targi Szkół miały na celu pomóc gimnazjalistom z Góralic w podjęciu decyzji dotyczącej dalszej ścieżki kształcenia, a naszym uczniom dały szansę wykazania się pomysłem i przedsiębiorczością. Mamy nadzieję, że nasza szkoła pozyska nowych uczniów.

W tym roku w targach wzięło udział 10 szkół z regionu: z Chojny, Mieszkowic, Starościna, Dębna, Smolnicy, Myśliborza a nawet ze Szczecina. W trakcie targów odbyło się głosowanie na najatrakcyjniejszą szkołę (typowali uczniowie klas III gimnazjum). W tym roku gimnazjaliści wybrali Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 z Chojny.
Poniżej znajduje się lista uczniów, którzy przygotowali się do Targów Szkół i aktywnie promowali Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Noblistów Polskich wśród młodzieży gimnazjalnej z Góralic:

Lp.Imię i nazwiskoKlasa
1.Zofia KruszewskaI a
2.Paulina ŚwitalI d
3.Justyna ZdunekI d
4.Karolina PrillII a
5.Patrycja SerejII b
6.Elżbieta LampkaII c
7.Karolina WałowskaII c
8.Aleksandra DaniszewskaII d
9.Zuzanna WalczukII e
10.Paulina ChojnackaII e
11.Karina CzechowiczII e
12.Karolina JakubczykII e
13.Filip DownarowiczIII b
14.Ariel MarkovIII TL
15.Paweł WiśniewskiIII TL

Opiekun SU
mgr Tomasz Szyszko

Zapraszamy do galerii zdjęć z Targów Szkół, Góralice 2008

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1171144
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
384
384
9284
1171144

Twój IP: 54.162.133.222