Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Mistrzostwa Szkoły w Aerobiku.

 23 kwietnia 2008r. w ZSP Nr 2 po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Aerobiku. W rywalizacji wzięło udział 7 drużyn: I A, I B, I C, IIA, II B, IIC/D oraz II E. Wszystkie prezentowane układy wzbudziły duże zainteresowanie. Jury składające się z nauczycielek WF (mgr Aneta Kisły, mgr Sylwia Lewandowska oraz mgr Mariola Oleszczuk) i tegorocznych maturzystek ( Nicola Stępkowska – III A, Barbara Kleśta – III B, Katarzyna Sadowska – III C oraz Magdalena Skura – III D) jednogłośnie przyznało  pierwsze miejsce klasie I A. Występ reprezentantek tej klasy zachwycił chyba wszystkich zgromadzonych w auli.
Drugie miejsce zajęła drużyna z klas IIC/D. Tuż za nimi uplasowały się klasy I C oraz II A. Zwyciężczynie zostały nagrodzone przepysznym tortem. Gratulujemy im serdecznie, a wszystkim życzymy szczęścia na przyszłorocznych Mistrzostwach.
 
W galerii można obejrzeć zdjęcia z pokazów. 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1171674
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
277
914
9814
1171674

Twój IP: 54.80.87.166