Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Nowa pracownia komputerowa.

 W maju 2008 roku Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Noblistów Polskich w Myśliborzu wzbogacił się o nowoczesną pracownię komputerową finansowaną ze środków EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO (EFS). W ramach projektu wykonano także sieć strukturalną.

Nowa sala informatyczna posiada teraz piętnaście uczniowskich stacji roboczych, o następujących parametrach:

Procesor - Intel® Pentium® Dual CPU E2160 @1.80GHz
Pamięć - 1,00 GB
Napęd - DVD RW
Monitor - LCD 19” Samsung 920NW
System operacyjny - Windows Vista

Dodatkowo w cztery komputery o tej samej specyfikacji doposażono szkolną świetlice multimedialną, z której uczniowie mogą swobodnie korzystać. Aktualnie nasza szkoła posiada dwie nowoczesne sale komputerowe wyposażone w dodatkowo w wideoprojektory, skanery i drukarki laserowe; duże centrum multimedialne (8 stanowisk) i skomputeryzowaną bibliotekę (4 stanowiska). Komputery ze starej pracowni przekazane zostaną do pracowni przedmiotowych tworząc stacje komputerowe z dostępem do Internetu.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1171732
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
335
972
9872
1171732

Twój IP: 54.80.87.166