Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Ognisko integracyjne klas pierwszych

ogniskoW piątek 19 września młodzież klas pierwszych naszej szkoły zebrała się przy ognisku, by nie tylko rozkoszować się smakiem pieczonej kiełbaski, ale również stworzyć miłą atmosferę sprzyjającą integracji  uczniów i nauczycieli. Spotkaniu towarzyszyły różne gry, zabawy, w których młodzież wyjątkowo chętnie uczestniczyła oraz śpiew przy akompaniamencie gitary.
Przy okazji odkryliśmy wiele wokalnych talentów wśród młodzieży. Jak twierdzi jedna z uczennic – N. Stasiak (kl. I LO A), to był „miło spędzony czas z klasą”. Spotkanie z pewnością pozwoliło przełamać pierwsze lody. Uczennica A. Florczak (kl. I LO A)stwierdza, że „na ognisku poznała dużo miłych osób”, a jej klasowa koleżanka D. Górna, że była „dobra zabawa”. Biesiadę zorganizowały wychowawczynie klas pierwszych (mgr Sylwia Lewandowska, mgr J. Sikora, mgr B. Figiel oraz mgr L. Zgoda).
 
W galerii parę zdjęć z ogniska.
M.Ł.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1202750
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
233
2467
7473
1202750

Twój IP: 54.227.186.112