Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Mikołaj w Naszej Szkole.

6 grudnia, jak zwykle o tej porze roku, odwiedził naszą szkołę sam Święty Mikołaj. W towarzystwie dwóch ślicznych Śnieżynek obdarował wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły słodkościami. Nie były to ilości hurtowe, ale nawet ten symboliczny gest ze strony Mikołaja bardzo nas wszystkich ucieszył.

Co ciekawe, Św. Mikołaj nie był jedynym brodaczem, który tego dnia gościł w naszej szkole. Miał tego dnia dużą konkurencję w postaci niemalże trzystu uczniów, którzy właśnie brodami zamanifestowali swoją solidarność z Mikołajem, upodabniając się, przynajmniej zarostem, do niego.

Przed nami Gwiazdka, więc należy przypuszczać, że wielu z nas jeszcze raz będzie miało okazję na spotkanie ze Świętym, czego wszystkim nam z całego serca życzymy

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1158914
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
577
1215
11346
1158914

Twój IP: 54.198.52.82