Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Jasełka

Dnia 21 grudnia 2012r. w naszej szkole odbyły się jasełka przygotowane przez uczniów klas licealnych I a i III a. W przygotowaniach do jasełek uczestniczyła także  pani Danuta Jurek , a nawet  rodzice, którzy włączyli  się w przygotowanie scenografii oraz szycie strojów dla młodych aktorów.

 Sala zamieniona została w ten dzień w wyjątkowe miejsce. Dekoracja wprowadziła w nastrój tamtych wydarzeń. Przedstawienie rozpoczęło się odczytaniem fragmentu Biblii  przez naszego księdza Ryszarda. Następnie uczniowie przedstawili rzeczywistość  tamtych wydarzeń..Jak w każdych prawdziwych jasełkach nie zabrakło zabawnych postaci pastuszków, dostojnych trzech króli oraz aniołów. Całość okraszona była licznymi kolędami i pastorałkami, które przepięknie zaśpiewały uczennice kl. III a i uczniowie kl. I a. Po jasełkach zostały odczytane wyniki konkursu piosenki Bożonarodzeniowej, w których I miejsce zdobyli Kacper Połom i Rafał Pytlewski, II miejsce Karolina Kaczmarek, III miejsce Renata Raźna. Wyróżnienia od Rady Pedagogicznej zdobyły Renata Raźna i Weronika Walawender.

Uroczystość  ta miała niepowtarzalny klimat. Nie tylko otworzyła  czas przeżywania świąt, ale także zintegrowała  szkolną społeczność. Po jasełkach wszystkie klasy rozeszły się do klas na wspólną klasową wigilię

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1202764
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
247
2481
7487
1202764

Twój IP: 54.227.186.112