Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

wosp13 stycznia w Myśliborzu, tak jak wszędzie, „zagra” Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Po raz 21. zbieramy pieniądze na sprzęt medyczny do ratowania życia dzieci, ale jednocześnie po raz pierwszy połowa zebranych środków przekazana będzie na wsparcie oddziałów szpitalnych i ośrodków opieki dla seniorów. Celem tegorocznego finału jest przede wszystkich zwrócenie uwagi na potrzebę GODNEJ opieki medycznej dla osób starszych.

 

W Myśliborzu od godziny 9.00 do 17.00 wolontariusze zbierać będą pieniądze do specjalnych puszek, na ulicach miast i wsi. Ale najwięcej działo się będzie wieczorem:

- od 17.00 koncert w MOK.

- o 19.00 spod MOK rusza 4. Marsz Nordic Walking dla WOŚP.

- od 19.30 finał całości na plaży miejskiej: taniec „Zumba”, kąpiel Morsów i Światełko do nieba o 20.00!

Więcej informacji, również bieżące relacje z dnia finału na facebook'owym profilu myśliborskiego sztabu: www.facebook.com/wospmysliborz (nie musisz mieć konta na facebook, żeby odczytać stronę – nie wymaga logowania).

W imieniu Sztabu WOŚP

Rafał Topolski

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1171317
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
557
557
9457
1171317

Twój IP: 54.92.163.105