Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Walentynki

walentynki13 lutego 2013r. w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki. Tego dnia odbył się apel, poświęcony tematyce szeroko pojętej miłości, podanej w humorystyczny sposób. Jako pierwszy wystąpił przed nami nasz szkolny kabaret, który podjął się trudnej dla mężczyzn sztuki, prezentując skecz „Jak zrozumieć kobietę”. Kinga Urbanik w towarzystwie Marcina Rogoży, Dawida Kolasy i Dawida Buczkiewicza, toczyli zabawną rozmowę o tym, że bycie kobietą nie jest rzeczą łatwą. Pikanterii dodawał fakt, że wszyscy panowie byli przebrani za kobiety i to oni właśnie starali się zrozumieć, jak funkcjonuje umysł kobiety, kobiety zrozumieć i czy to jest w ogóle możliwe.

Następnie wystąpiła Katarzyna Przygrodzka, wcielając się w postać dziewczyny, która poznała swoją miłość w internecie i jakie były tego konsekwencje. Później mogliśmy ujrzeć mix walentynkowy w wykonaniu Grzegorza Mellera i Bartosza Wiśniewskiego. Zlepek znanych wszystkim przebojów, okraszony nieco rubasznym humorem bardzo się wszystkim spodobał, tak samo jak wszystkie wcześniejsze scenki kabaretowe. O tym, że o miłości można mówić nie tylko słowami, przekonali nas Tomasz Szachnowski i Ilona Filipiuk, którzy zaprezentowali się przed nami w układzie tanecznym do gorących, latynoskich rytmów samby i rumby. Całą uroczystość brawurowo poprowadzili Nikola Cibor i Błażej Wolański.

W naszej szkole działała również poczta walentynkowa, dzięki której uczniowie naszej szkoły mogli wysyłać sobie kartki, które roznosił zakochanym amor.

Mamy nadzieję, że wszystkim - mniej lub bardziej zakochanym i tym, którzy jeszcze na swoją miłość czekają, spodobał się nasz program artystyczny. Życzymy nam wszystkim, żeby Święty Walenty czuwał nad nami nie tylko 14 lutego, ale przez cały czas. Bo miłość jest uczuciem najważniejszym i uniwersalnym, i nie ma dla niej żadnych barier, bez względu na to, ile lat mamy…

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1202706
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
189
2423
7429
1202706

Twój IP: 54.227.186.112