Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Dzień otwarty w Zespole Szkół

Dni otwarte 2013

11 marca 2013 roku w ZS im. Noblistów Polskich w Myśliborzu odbył się DZIEŃ OTWARTY dla uczniów klas trzecich gimnazjum i ich rodziców. Od godz. 12 gościliśmy młodzież Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Myśliborzu oraz Publicznego Gimnazjum im. Marka Kotańskiego w Góralicach.

Społeczność szkolna oraz pracownicy ZS im. Noblistów Polskich w Myśliborzu przygotowali dla odwiedzających liczne atrakcje. Spotkanie rozpoczęło się w auli szkolnej, gdzie goście obejrzeli prezentację multimedialną , dotyczącą funkcjonowania naszej placówki, występ kabaretu, grupy tanecznej oraz zespołu muzycznego. W drugiej części imprezy uczniowie gimnazjum uczestniczyli w wylosowanych zajęciach pokazowych, prowadzonych przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów. Oferta tych lekcji była bardzo bogata: warsztaty plastyczne, PIERWSZA POMOC, pokazowe zajęcia z matematyki, historii, języka angielskiego i niemieckiego oraz zajęcia sportowe. Uczniowie , ich opiekunowie i rodzice mogli zakupić atrakcyjne ozdoby świąteczne podczas KIERMASZU WIELKANOCNEGO. Na naszych gości czekały również ulotki i plakaty informacyjne, wystawy fotograficzne, związane z życiem szkolnym i pozaszkolnym naszej placówki oraz słodkie niespodzianki. Dziękujemy za udział w DNIU OTWARTYM i mamy nadzieję, że wizyta w naszej szkole była dla gości pełna niezapomnianych wrażeń .

Opracowanie Wioletta Adamczewska

Zdjęcia Tomasz Szyszko

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1168914
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
142
1891
7054
1168914

Twój IP: 54.166.207.223