Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

TARGI SZKÓŁ W GÓRALICACH

Dnia 22 marca 2013 pojechaliśmy na targi szkół do gimnazjum im. M. Kotańskiego w Góralicach. Po zabraniu wszystkich potrzebnych materiałów i spakowaniu ich do busa wyruszyliśmy „walczyć” o nowych uczniów. Na miejscu panowała sympatyczna atmosfera. Po przygotowaniu naszego stanowiska oczekiwaliśmy rozpoczęcia targów.

Pani Ewelina Duda losowała nam numer prezentacji. Niestety byliśmy ostatni. Po wysłuchaniu prezentacji konkurentów przyszedł czas na nas. Michał Rogoża opowiadał o naszej szkole, a Artur Szymczak wraz z Bartkiem Ziętalem przykuli uwagę potencjalnych uczniów interesującą gra na gitarze. Uczniowie gimnazjum chętnie podchodzili do naszego stanowiska i zadawali pytania, na które my odpowiadaliśmy. Mamy nadzieję, że nasza szkoła zdobyła duże zainteresowanie i we wrześniu spotkamy się z uczniami gimnazjum na szkolnych korytarzach.

K. Włodkowska

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1171252
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
492
492
9392
1171252

Twój IP: 54.162.133.222