Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Studniówka 2013

12 stycznia 2013r. o godzinie 19 tegoroczni maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi oraz szanowne grono pedagogiczne zgromadzili się w Radziczu. Ranczo Radzicz okazało się miejscem naszych marzeń. Uroczysty wieczór rozpoczęła przemowa przygotowana przez Agnieszkę Florczak i Łukasza Leśniaka. Po przywitaniu wszystkich zgromadzonych, przedstawiciele maturzystów złożyli podziękowania na ręce Pana Dyrektora, który wygłosił przemowę, uświadamiając nam, jak ważnym testem jest dla nas egzamin dojrzałości. Oficjalną część studniówki przypieczętował uroczysty polonez.

Zabawę rozpoczęliśmy od toastu wzniesionego przez Pana Dyrektora. Bal został przerwany wielką galą, mającą na celu wyłonić spośród nauczycieli zwycięzców w czterech głównych kategoriach i w dwóch dodatkowych. Podczas gali zostali nagrodzeni: p. Agnieszka Fiałek, p. Krystian Chorabik, p. Tomasz Szyszko, p. Mariola Wojtków, p. Małgorzata Łuckiewicz oraz Pan dyrektor Ireneusz Szymański. W trakcie części artystycznej, za którą odpowiedzialna była klasa IIIB, wyświetlono także filmy przygotowane przez maturzystów wszystkich klas. Miła atmosfera i uśmiechy na twarzach widzów były świetnym wstępem do właściwej części zabawy studniówkowej. Wspaniała zabawa trwała do białego rana, a jej najlepsze momenty zostały uwiecznione na profesjonalnym filmie. Bal studniówkowy prowadził DJ, który w swoim repertuarze posiadał nie tylko popularne utwory, ale także między innymi polskie przeboje biesiadne oraz hity lat 80. czy 90., co wprawiło wszystkich w dobry nastrój, a męska część uczniów z przyjemnością prosiła do tańca swoje nauczycielki. Wszyscy obecni przez całą zabawę byli w wyśmienitych humorach. Nawet podeptane stopy dziewcząt, czy wychodzące ze spodni koszule chłopców nie były w stanie popsuć tak przyjaznej studniówki. Wręcz przeciwnie, było to dowodem tego, jak wspaniale potrafi się bawić dzisiejsza młodzież. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy służyli nam dobrą radą i pomocą. To wielkie wydarzenie pozostanie w naszej pamięci na długie lata, bowiem taki bal zdarza się tylko raz w życiu!

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1171368
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
608
608
9508
1171368

Twój IP: 54.92.163.105