Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Mistrzostwa Szkoły w Piramidach Wieloosobowych - 2013.

piramidy 2013

27 maja odbyły się po raz kolejny zawody w piramidach wieloosobowych dziewcząt. Tym razem mistrzostwa odbyły się w większym gronie, gdyż po raz pierwszy brały udział grupy z naszego Gimnazjum.  Zgłosiły się z reprezentacje Liceum: IA, IC, IIAD, IIB i IIJ oraz Gimnazjum: IAB, IC, IIAC i IIB.

Po wylosowaniu kolejności odbyła się efektowna prezentacja wymyślonych przez uczestniczki, piramid. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska, która zdecydowała o następującej kolejności:

I miejsce – IC LO

II miejsce – IA LO

III miejsce – IIB LO

IV miejsce – IC G

V miejsce – IIAD LO

VI miejsce – IAB G

VII miejsce – IIAC G

VIII miejsce – II J LO

IX miejsce – IIB G

Gratulujemy!!!

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1125827
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
470
3438
8246
1125827

Twój IP: 23.20.223.212