Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Młodość bez uzależnień

Dnia 11.06.2013 r. w Myśliborskim Ośrodku Kultury odbyła się konferencja, której myślą przewodnią była  Młodość bez uzależnień”.

Spotkanie rozpoczęło się występem uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Myśliborzu. Najmłodsi uczestnicy przedstawili w ciekawej formie problem uzależnienia od nikotyny. Następnie obył się wykład o uzależnieniach, mający charakter przestrogi, którego autorem była dr n. zdr Ewa Kemicer-Chmielewska. Problem uzależnienia od nikotyny poruszył również dr Mariusz Holicki z Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii. O konsekwencjach prawnych związanych z uzależnieniami informował nas przedstawiciel Powiatowej Komendy Policji w Myśliborzu sierż. Marcin Twardowski, Była to bardzo ciekawa wypowiedź, ponieważ informowała nas nie tylko o konsekwencjach prawnych takich jak grzywna, czy wnioski sadowe, lecz również o środkach odurzających, które możemy zażyć nieświadomie.

W czasie konferencji odbyło się również wręczenie nagród za najlepszą prezentację multimedialną na temat uzależnień. Naszą szkołę reprezentowała Pamela Czarnota, która zajęła pierwsze miejsce oraz Kamila Ciwińska, która zajęła trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1171736
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
339
976
9876
1171736

Twój IP: 54.80.87.166