Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Remont sali gimnastycznej

Sala gimnastyczna przy ZS Nr 2 służy uczniom już od wielu lat, jednak po tak długim okresie jej użytkowania konieczny był remont. Renowacja sali gimnastycznej rozpoczęła się w październiku 2006 r., a uczniowie muszą sobie radzić bez sali i widać że dzielnie to znoszą. Obserwując efekty remontu mamy nadzieję że cierpliwość zarówno uczniów, jak i nauczycieli opłaci się. Szkolna sala gimnastyczna będzie spełniała teraz wszystkie warunki, które spełniać powinna. Wymienione zostały okna, drzwi i pokrycie dachowe, a dotychczasowy, wysłużony już parkiet zostanie wymieniony na podłogę sportową z paneli drewnianych Tarkett. Remont objął swoim zasięgiem również siłownię oraz pokoje nauczycieli WF-u. A dzieje się tak dzięki staraniom Starosty Myśliborskiego Pana Janusza Winiarczyka oraz dyrektora Pana Adama Błażejewskiego. Trwają jeszcze ostatnie prace, ale mamy nadzieję że wraz z nowym rokiem kalendarzowym zajęcia WF-u będą odbywały się w ''nowej'' sali.
 
ImageImage
ImageImage
ImageImage
 
 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1206372
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
101
1756
11095
1206372

Twój IP: 18.205.19.203