Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Inauguracja roku szkolnego 2013/2014

rozpoczecie roku 2013/2014  

Im więcej wiedzy posiądziemy teraz,

Tym trudniej będzie nas pokonać w przyszłości,

O tyle będziemy mądrzejsi .

2 września 2013 r. w Zespole Szkół im. Noblistów Polskich zainaugurowaliśmy  nowy rok szkolny 2013/2014. W auli szkolnej zebrali się: Dyrekcja – mgr Ireneusz Szymański i mgr Mariola Oleszczuk, uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Swoja obecnością zaszczycił nas również Wiceprzewodniczący Rady Powiatu – Pan Ferdynand Łukasik. Uroczysty apel rozpoczęliśmy odśpiewaniem hymnu państwowego.

Tego dnia pamiętaliśmy również o najstraszniejszym wydarzeniu w historii naszego państwa i całego świata sprzed 74 lat - o wybuchu II wojny światowej.  Reprezentanci szkoły - Cezary Bernat i Joanna Kuźniewska z kl. II LO A złożyli  symboliczne kwiaty i zapalili znicz przy obelisku upamiętniającym zamordowanego w 1940 r. przez NKWD pod Kalininem aspiranta Jakuba Zimostrada.

Pan Dyrektor mgr Ireneusz Szymański przedstawił nowo zatrudnionych nauczycieli, a w swoim przemówieniu życzył uczniom wielu sukcesów w nauce oraz realizacji własnych marzeń.

Następnie głos zabrał Pan Ferdynand Łukasik, który swoim występem przybliżył nam wiele faktów z II wojny światowej, a następnie wraz z Dyrekcją szkoły wręczył uczniom, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, stypendia Starosty Powiatu Myśliborskiego - pana Arkadiusza Mazepy. Wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się:

Kinga Urbanik

Kajetan Furman

Aleksandra Broniowska

Katarzyna Przygrodzka

Klaudia Kowalska

Maja Moraczewska

Aleksandra Szeweła

Michalina Ciwińska

Michał Rogoża

Kamila Ciwińska

Karolina Dąbrowska

Magdalena Kubik

Marta Kamińska

Paulina Tomaszewicz

Weronika Tyczka

Maciej Gębicz

Julia Rampała

Bartosz Figiel

Magdalena Rutkowska

Wojciech Abratański

Aneta Walas

Filip Lewandowski

Mariusz Gargoliński

Oliwia Lasota

Martyna Krysiak

Michał Droń

Konrad Gajdziński

Wszystkim uczniom życzymy, aby Zespół Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu była radosnym miejscem zdobywania wiedzy, nauka intelektualną przygodą, a nauczycielom, by kolejny rok szkolny okazał się czasem satysfakcji osobistej i zawodowej.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1171740
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
343
980
9880
1171740

Twój IP: 54.80.87.166