Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Spotkanie rodziców uczniów ze specyficznymi trudnościami w nauce

Dnia 26 września 2013 roku w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie poświęcone formom i metodom pracy z dzieckiem ze specyficznymi trudnościami w nauce, z zaburzeniami rozwojowymi oraz dzieci uzdolnionych.

W spotkaniu uczestniczyli rodzice dzieci posiadających opinie i orzeczenia oraz rodzice zainteresowani niniejszą tematyką.

Na spotkaniu obecna była Pani Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Myśliborzu Wioletta Warachowska, Pani Dyrektor naszej szkoły Mariola Oleszczuk,  psycholog szkolny Urszula Habowska oraz pedagog szkolny Joanna Obidowska- Kuczyńska.

W trakcie spotkania omawiane były kwestie dotyczące dostosowań na egzaminach gimnazjalnych i maturalnych.  Przedstawiony  został również harmonogram zajęć dla dzieci objętych pomocą psychologiczno – pedagogiczną. Były również indywidualne konsultacje oraz wytyczne do dalszej pracy z dzieckiem i  współpracy ze szkołą. Rodzice otrzymali ponadto materiały zawierające cenne informacje dotyczące dziecka dyslektycznego.

Rodziców, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu zapraszamy na indywidualne konsultacje z pedagogiem i psychologiem szkolnym.

 

Joanna Obidowska- Kuczyńska

Urszula Habowska

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1171220
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
460
460
9360
1171220

Twój IP: 54.162.133.222