Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

IV Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i udzielającą się ciepłą atmosferą, pomysłowe osobowości z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Myśliborzu im. Noblistów Polskich organizują czwarty już Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej, który w poprzednich latach cieszył się dużą popularnością wśród nauczycieli i uczniów.
Tak jak w latach ubiegłych, także teraz mogą występować zespoły, soliści śpiewający tradycyjne kolędy lub przedstawiający własne pomysły. Mile są też widziane wystąpienia klasowe wraz z wychowawcami.
Pomimo jednoznacznej nazwy konkursu, jego reguły nie ograniczają uczniów w żadnej innej artystycznej dziedzinie - uczniowie mogą połączyć śpiew z układem tanecznym, świątecznymi strojami i krótkimi scenkami. Ważne, by wystąpienie było entuzjastycznie przyjęte przez publiczność i szanowne jury.
Jeżeli osoby biorące udział w festiwalu dadzą z siebie wszystko, uczynią całą zabawę bardziej udaną, dlatego też trzymamy kciuki za występujących i życzymy wspaniałej zabawy.

Koło teatralne ''Maska''
pod opieką mgr Beaty Fryder

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1204461
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
450
4178
9184
1204461

Twój IP: 54.167.15.6