Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Dzień Edukacji Narodowej

DEN 2103

Dzień Edukacji Narodowej to bardzo ważne święto dla nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji. Z tego tytułu odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia, przygotowana przez uczniów klas I Cg, II Ag i I A. W pełnym humoru programie uczniowie przedstawili dzień z życia szkoły.

Po przedstawieniu  Dyrektor Szkoły podziękował gronu pedagogicznemu i innym pracownikom szkoły za zaangażowanie w pracę, wytrwałość i cierpliwość. Życzył nauczycielom zadowolenia z pracy i licznych sukcesów. Pan Dyrektor, w ramach podziękowań gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły, wręczył Pani Wicedyrektor pyszny tort.

Samorząd Uczniowski również podziękował wszystkim pracownikom za ciężką pracę wręczając im symboliczny kwiatek.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1200769
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
486
486
5492
1200769

Twój IP: 54.167.15.6