Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Pomóżmy naszym koleżankom wygrać stypendium!

Uczennice naszej szkoły - Katarzyna Mamzer i Kinga Mamzer starają się o stypendium naukowe organizowane przez Uniwersytecką Szkołę Kształcenia Indywidualnego. Przeszły już wstępny etap kwalifikacji i dostarły do kolejnego. Teraz my możemy im pomóc poprzez codzienne oddawanie głosów. Wystarczy tylko włączyć link :

http://www.uski.edu.pl/?page=ankieta&jak=DESC&order=nazwisko&sid=13&odk=30&str=2 

i kliknąć "głosuj" przy odpowiednim nazwisku kandydata. Każdy może oddać każdego dnia jeden głos z jednego łącza internetowego. Bardzo wszystkich gorąco zachęcamy do głosowania na nasze uczennice. Głosowanie trwa do 30 listopada, więc musimy się spieszyć.

Zachęcamy! Głosujmy! Liczymy na Was !!!

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1206433
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
162
1817
11156
1206433

Twój IP: 18.205.19.203