Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Narodowe Święto Niepodległości

To święto państwowe w Polsce obchodzone 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania w 1918 roku przez Naród Polski niepodległości po 123 latach rozbiorów Polski dokonanych przez Imperium Rosyjskie, Królestwo Prus i Cesarstwo Austrii. Z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie klas gimnazjalnych I b i II b przygotowali krótką lekcję historii nawiązującą do tego wydarzenia.

Były pieśni patriotyczne, recytacje wierszy, wspaniałe wykonania instrumentalne. Michał Dąbrowski zagrał na akordeonie utwór „Rozkwitały pąki białych róż”, a Paweł Królikowski i Norbert Rychliński zagrali na saksofonach „Rotę”. Podczas apelu głos zabrał również Pan Dyrektor. Na pochwałę zasłużyli nie tylko uczniowie przygotowujący apel, ale również wszyscy uczniowie w nim uczestniczący. Zachowali bowiem, jak przystało na uroczystość, odpowiednią postawę.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1223088
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
309
309
10635
1223088

Twój IP: 54.83.93.85