Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Narodowe Święto Niepodległości - uroczystość miejska

W dniu 10 listopada, w przededniu 95. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, odbyły się uroczystości związane z obchodami Narodowego Święta Niepodległości. Rozpoczęły się uroczystą mszą św. o godz. 18.00 w Kościele pw. Św. Krzyża w Myśliborzu. Po mszy z okolicznościowym montażem słowno - muzycznym wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Myśliborzu.

Później uczestnicy uroczystości w asyście harcerzy z pochodniami przeszli ulicami miasta na Rynek. Z okolicznościowym przemówieniem wystąpił Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz – Arkadiusz Janowicz. Na zakończenie przedstawiciele instytucji, delegacje szkół i organizacji złożyli kwiaty pod obeliskami.

swieto niepodleglosci

Całość uroczystości uświetniły i podniosły jej rangę liczne poczty sztandarowe wystawione przez różne organizacje i szkoły. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Joanna Kuźniewska i Cezary Bernat z klasy IILOA  wraz z nauczycielami historii.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220324
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1193
2618
7871
1220324

Twój IP: 3.80.32.33