Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Stypendium RM 2013

25 listopada 2013r. w  Sali Rycerskiej Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie  odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Stypendia wręczali Wojewoda Zachodniopomorski pan Marcin Zydorowicz i Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Maria Borecka. W bieżącym roku szkolnym w województwie zachodniopomorskim  stypendium otrzymało 182 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wśród nagrodzonych  nie zabrakło również  Katarzyny Przygrodzkiej   uczennicy klasy drugiej II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu, która w ubiegłym roku uzyskała najwyższą średnią ocen  w szkole( 5,25).

W tej uroczystej chwili Kasi towarzyszyli: Tata pan Andrzej Przygrodzki i pani wicedyrektor Mariola Oleszczuk. Imprezę uświetnił występ ucznia Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. wZespole Szkół Muzycznych w Szczecinie Andrzeja Pszeniczki - akordeonisty, laureata międzynarodowych konkursów muzycznych. Naszej stypendystce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów .

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1223110
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
331
331
10657
1223110

Twój IP: 54.83.93.85