Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Poznaj nauczyciela swego…

W połowie października, dzięki inicjatywie Samorządu Uczniowskiego, odbył się w świetlicy naszej szkoły konkurs „Poznaj swojego nauczyciela”. Uczniowie naszej szkoły znają co prawda swoich nauczycieli, przede wszystkim ze strony oficjalnej, a dzięki naszemu konkursowi mogli poznać ich z nieco innej strony i to w sposób dosłowny. Dzięki pomocy części naszego grona pedagogicznego, które odważnie podeszło do naszego pomysłu i udostępniło nam swoje zdjęcia, zorganizowaliśmy małą wystawę fotografii naszych profesorów.

Zabawa polegała na tym, że zdjęcia te pochodziły z dzieciństwa i wczesnej młodości naszego szanownego grona, a uczniowie mieli za zadanie rozpoznać, kogo przedstawiają te, wyeksponowane w naszej świetlicy, zdjęcia. Konkurs cieszył się dużą popularnością i sprawił uczestnikom konkursu kilka niespodzianek, bo choć większość nauczycieli niewiele się zmieniło i tych łatwo można było rozpoznać, to byli też tacy, których nie sposób było rozszyfrować. Dzięki temu konkurs ten był dobrą zabawą dla wszystkich – zarówno dla uczestników konkursu jak i dla nauczycieli, którzy udostępnili nam swoje fotografie.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220676
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1545
2970
8223
1220676

Twój IP: 3.80.32.33