Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Mikołajki

Dnia 6 grudnia, oprócz zwyczajnego dzwonka szkolnego, można było usłyszeć ten niepowtarzalny, zdarzający się tylko tego dnia w roku, dzwonek. Był to dzwonek Świętego Mikołaja, który w asyście dwóch uroczych Śnieżynek zaszczycił naszą szkołę swoją obecnością. Oczywiście nie przyszedł do nas z pustymi rękami i wszyscy obecni tego dnia w naszej szkole – uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi obdarowani zostali przez „świetego” słodkościami.

Korzystając z tej wyjątkowej okazji, Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs, który powoli staje się w naszej szkole tradycją. Uczniowie i uczennice mieli za zadanie przebrać się za mikołajów i śnieżynki, a klasa, w której procentowo największa liczba uczniów przyszła tego dnia regulaminowo przebrana, zwyciężyła. W tym roku była to klasa I LO A, której serdecznie gratulujemy.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1206373
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
102
1757
11096
1206373

Twój IP: 18.205.19.203