Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Świąteczna paczka dla najuboższych

Okres świąt jest czasem, w którym wszyscy stajemy się sobie bliscy i staramy się być dla siebie bardziej życzliwi i wspaniałomyślni. Kupujemy prezenty dla najbliższych i przyjaciół, staramy się, by każdy dostał choć mały drobiazg, który znajdzie pod świąteczną choinką. W te dni nie mogliśmy zapomnieć o tych, którzy być może pod swoją choinką nie znajdą niczego.

Na prośbę Samorządu Uczniowskiego każda klasa w naszej szkole postanowiła się włączyć w ideę pomocy przedświątecznej i przygotowała paczki dla dzieci z najuboższych rodzin, które zostały przekazane do Caritasu działającego przy Parafii św. Krzyża w Myśliborzu. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pomocy na twarzach dzieci zagościł w te świąteczne dni uśmiech. W imieniu Samorządu Uczniowskiego dziękujemy wszystkim klasom za zaangażowanie w naszą akcję.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1206367
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
96
1751
11090
1206367

Twój IP: 18.205.19.203