Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Powiatowe rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców gimnazjum

W dniu 31.01.2014 r. w Dębnie w ramach powiatowej Gimnazjady rywalizowała drużyna dziewcząt zajmując bardzo dobre 2 miejsce. Dziewczęta w ładnym stylu wygrały 3 spotkania, a przegrały jedynie z późniejszym zwycięzcą turnieju Gimnazjum Dębno.

Drużyna chłopców rywalizowała w podobnym turnieju rozegranym dnia 4.02.2014r. w Szkole Podstawowej w Myśliborzu.  Zespół naszego gimnazjum zajął 1 miejsce uzyskując awans do rozgrywek regionalnych naszego województwa. Chłopcy pokonali Gimnazjum nr 1 w Myśliborzu oraz Gimnazjum z Karska.

W dniu 11.02.2014r. na tle liceum nasi chłopcy zmieścili się na podium zajmując dobre 3 miejsce. Dzień później dziewczęta uzyskały wysokie 2 miejsce i bardzo niewiele zabrakło by awansowały na szczebel wojewódzki.

Dziewczęta gimnazjum wystąpiły w następującym składzie: Edyta Wypiorczyk, Adriana Machaj, Zuzanna Pachut, Nikola Cibor, Daria Ciesielska, Oliwia Kałan, Katarzyna Parniak, Oliwia Jakubiszyn, Weronika Matjaszko, Magdalena Rzeszutek, Oliwia Lasota, Natalia Sarba.

Opiekunem dziewcząt był Łukasz Makowski.

Chłopcy gimnazjum wystąpili w następującym składzie: Michał Baranowski, Bartosz Figiel, Dawid Ziemichód, Sebastian Król, Tomasz Szachnowski, Damian Szmajdziński, Eryk Sala, Dariusz Gałęza, Sebastian Draczyński, Jakub Sawicki.

Opiekunem chłopców był Tomasz Jurkiewicz.

Chłopcy liceum wystąpili w następującym składzie: Bartek Ziętal, Jacek Stefanowicz, Mateusz Cieślak, Michał Sobiegraj, Marek Strachota, Michał Dolaciński, Bartłomiej Chmiel, Wojciech Czupryński, Miłosz Górka, Dąbrowski Łukasz, Bednarczyk Maciej.

Dziewczęta liceum wystąpiły w następującym składzie: Nikola Marciniak, Nikola Steblewska, Paulina Turek, Justyna Szydło, Magda Szczombrowska, Magdalenia Wiśniewska, Renata Lasota, Klaudia Krupa, Anita Majchrzak, Klaudia Pawlak.

 

Obu drużynom gratulujemy udanych występów i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1204423
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
412
4140
9146
1204423

Twój IP: 54.167.15.6