Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Święto matematyki.

W dniu 12.03.2014r. w naszej szkole obchodziliśmy ,,Święto Matematyki”, którego hasłem przewodnim były ,,Procenty w życiu codziennym”. Miało ono charakter konkursu pomiędzy klasami pierwszymi gimnazjum. Organizatorami potyczek matematycznych byli uczniowie klasy 2Ag: Oliwia Lasota, Klaudia Kowalska, Aneta Walas, Martyna Krysiak, Katarzyna Hubar, Kacper Grabowski, Szymon Sawicz, Michał Droń, Norbert Rychliński, Filip Lewandowski.

Konkurs został przeprowadzony w ramach projektu edukacyjnego pod opieką mgr Barbary Figiel. W zabawie brały udział klasy: 1Ag, 1Bg i 1Cg. Pierwszoklasiści zmierzyli się z następującymi zadaniami: sztafetą matematyczną,  krzyżówką matematyczną i rebusami matematycznymi. Dwa konkursy zostały przygotowane przez uczniów wcześniej. Były to: plakaty o zastosowaniu procentów w życiu codziennym i piosenka matematyczna, którą każda klasa przedstawiła w czasie wspólnej zabawy. Nad przebiegiem konkurencji czuwało jury w składzie: pani dyrektor mgr Mariola Oleszczuk, pani mgr Jolanta Urbanik,  pani mgr Agnieszka Fiałek i pani mgr Sylwia Sobocka. Zwyciężyły  klasy 1Ag  i 1Cg, drugie miejsce zdobyła klasa 1Bg. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami. Obchodom towarzyszyła wspaniała atmosfera i znakomita zabawa. Serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok. 

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1206310
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
39
1694
11033
1206310

Twój IP: 18.205.19.203