Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Dni otwarte 2014

dni_otwarte_2014

19 marca  2014 r. odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla wszystkich gimnazjalistów, którzy wkrótce staną przed wyborem nowej szkoły. Chcieliśmy pokazać naszą szkołę z jak najlepszej strony i udowodnić, że to właśnie nasza placówka jest najlepszym wyborem dla tych, którzy chcieliby z sukcesem ukończyć szkołę średnią i zdobyć świadectwo dojrzałości.

Dzień Otwarty był okazją do wypromowania naszej szkoły wśród uczniów okolicznych gimnazjów, ale nie tylko, bowiem odwiedzili nas również uczniowie szóstych klas szkół podstawowych, którzy również będą wkrótce wybierali nową szkołę. Nasz Zespół Szkół otwiera swoje podwoje także dla szóstoklasistów, którzy chcieliby uczyć się w naszym gimnazjum.

W programie naszej uroczystości mogliśmy zobaczyć prezentację multimedialną o naszej szkole, z której wszyscy zainteresowani mogli szczegółowo dowiedzieć się, co oferuje nasza szkoła, jakie jest jej zaplecze dydaktyczne, sportowe i kulturalne. Przedstawiono w skrócie wszystkie zaplanowane na przyszły rok szkolny kierunki kształcenia i mamy nadzieję, że każdy uczeń znalazł w tej prezentacji coś, co go zainteresowało i przekonał się, że warto swoją przyszłość kształtować w naszej właśnie szkole.

Oprócz merytorycznej prezentacji mogliśmy również zobaczyć przygotowany przez naszych uczniów skecz dotyczący jednego dnia z życia pewnego ucznia, pewnej nieistniejącej szkoły. Skecz został bardzo ciepło przyjęty przez wszystkich uczniów jak i przez obecnych na uroczystości nauczycieli. W części artystycznej naszej uroczystości mogliśmy również zobaczyć występ naszych utalentowanych muzycznie uczniów, którzy uświetnili ten dzień swoim występem.

Po części artystycznej zaproszeni uczniowie mieli możliwość lepiej poznać naszą szkołę, biorąc udział w zajęciach otwartych zorganizowanych przez naszych nauczycieli przedmiotowych, a prowadzonych przez naszych uczniów. Wierzymy, że wszystkim spodobał się ten sposób prezentacji naszej placówki.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanym w organizację Dnia Otwartego. Nasza szkoła z pewnością zasługuje na to, by uczyli się w niej ci uczniowie, którzy chcą w przyszłości wiele osiągnąć. Stuprocentowa zdawalność matury jest tego najlepszym dowodem i nie mamy wątpliwości, że każdy uczeń gimnazjum, który poważnie myśli o swojej przyszłości, wybierze szkołę, która da mu możliwość samorozwoju i w której będzie mógł realizować swoje pasje naukowe, kulturalne i towarzyskie.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1202738
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
221
2455
7461
1202738

Twój IP: 54.227.186.112