Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

3 maj

W dniu 30 kwietnia 2014 r. w naszej szkole odbył się  uroczysty apel z okazji 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Temu przełomowemu wydarzeniu towarzyszył niecodzienny i wyjątkowy nastrój. Uczniowie klas: 1 Ag i 2 Cg, pod okiem wychowawców: mgr Sylwii Sobockiej i mgra Dariusza Abratańskiego, przygotowali program słowno-muzyczny.

Gimnazjaliści wspaniale odegrali swoje role, przypominając o tym, że uchwała zasadnicza z 1791 roku była próbą ratowania niepodległości naszej Ojczyzny.

W przedstawieniu wystąpili: B. Ptak, J. Szawarska, P. Zaczkowski, N. Sarba, M. Stawiarski, B. Droba, M. Rutkowski, N. Daniłkiewicz, K. Jasek, N. Jakubowska, R. Raźna, A. Figiel, P. Pańczuk, N. Stróż, P. Mączka, E. Banaś, J. Andrejczuk.

Uroczystość zakończyła przemowa pana dyrektora, który podziękował młodzieży za wspaniały występ i wysiłek włożony w pracę. 

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220700
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1569
2994
8247
1220700

Twój IP: 3.80.32.33