Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Szachy szybkie - Mistrzostwa Myśliborza

szachy_szybkie_mistrzostwa_mysliborza_2014

7 czerwca w naszej szkole rozegrano turniej szachowy o tytuł Mistrza Myśliborza w Szachach Szybkich. Triumfował uczeń ZS im. Noblistów Polskich - Wojtek Abratański (II Ag). Drugie miejsce zajął Michał Luchowski - SP 3 w Myśliborzu, a trzeci był Potr Karczmarski - SP1 w Dębnie. Kolejni reprezentanci naszej szkoły, Dominik Wyszomirski (IIAg) i Michał Sawicki (II Ag) uplasowali się odpowiednio na 4 i 6 miejscu.

 

Wszystkim gratulujemy!

Organizacją i sędziowaniem zawodów zajęli się: Mikalai Aliawdzin (trener szachowy) i nauczyciel matematyki w ZS Dariusz Abratański (prezes klubu Hetman Myślibórz)

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1223101
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
322
322
10648
1223101

Twój IP: 54.83.93.85