Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

75. rocznica wybuchu II Wojny Światowej

75_rocznica_wybuchu_wojny

W tym roku mija 75. rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Z tej okazji w dniu 3 września na cmentarzu komunalny w Myśliborzu, odbywały się uroczystości upamiętniające to historyczne wydarzenie. Podczas ceremonii zagrały werble i zagrzmiał huk salwy honorowej. Tradycyjnie odbył się również apel poległych. Jak co roku mieszkańcy Myśliborza, uczniowie szkół, harcerze, kombatanci oraz przedstawiciele samorządów licznie przybyli w to miejsce, aby upamiętnić rocznicę wybuchu II wojny światowej. Nie zabrakło również delegacji z naszej szkoły, którą  reprezentował dyrektor szkoły mgr Ireneusz Szymański.

 

Uroczystości państwowe zakończyło złożenie wieńców i wiązanek pod pomnikiem upamiętniającym polskich żołnierzy, którzy zginęli na wszystkich frontach II wojny światowej.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1223105
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
326
326
10652
1223105

Twój IP: 54.83.93.85