Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Rozpoczęcie sezonu LA

SEZON SPORTOWY ROZPOCZĘTY ZAWODY SZKOLNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ LICEUM

I DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POWIATU – GIMNAZJADA W DĘBNIE.

rozpoczecie_sezonu_2014 LA 

23 września sportowcy z naszej szkoły wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych w Dębnie.

 

Reprezentacja liceum:

DZIEWCZĘTA:

miejsce IV

 

100m

VI m. Kujawińska Natalia 15,86

VII m. Przygrodzka Katarzyna 15,94

 

400m

IV m. Pachut Zuzanna 1.22,62

VII m. Jaśkowiec Martyna 1.27,22

 

800m

III m. Szydło Justyna 2.58,88

IV m. Michalak Jagoda 2.59,29

 

Skok w dal

II m. Majewska Milena 4,48

 

Pchnięcie kulą

V m. Steblewska Nikola 7,40

VI m. Wiśniewska Magdalena 7,30

 

Sztafeta 4x100m - III m. 60,74

Przygrodzka Katarzyna

Pachut Zuzanna

Majewska Milena

Kujawińska Natalia

 

CHŁOPCY:

miejsce III

 

100m

II m. Ziemichód Dawid 12,13

VII m .Pawlak Filip 12,77

 

400m

II m. Okuniewski Bartosz 59,55

VII m. Szydło Michał 1.08,89

 

1500m

I m. Strachota Marek 4.45,62

VII m. Wolański Błażej 5.37,92

 

Skok w dal

I m. Czupryński Wojciech 5,85

VII m. Gębicz Maciej 4,94

 

Pchnięcie kulą

V m. Chmiel Bartłomiej 10,00

 

Sztafeta 4x100m - IV m. 50,79

Bednarczyk Maciej

Czupryński Wojciech

Pawlak Filip

Ziemichód Dawid

 

 

Reprezentacja gimnazjum:

DZIEWCZĘTA:

miejsce VI

 

100m.

II m. Kożuchowska Marta 14,8

X m. Matjaszko Weronika 16,08

 

300m.

XIII m. Kałan Oliwia 58,48

XVI m. Szkudlarek Weronika 1.06,79

 

600m.

VII m. Wierucka Agnieszka 2.11,43

XII m. Zawadzka Patrycja 2.15,83

XV m. Kawka Weronika 2.21,20

 

Skok w dal

IV m. Ptak Barbara 3,96

V m. Lasota Oliwia 3,89

 

Pchnięcie kulą

I m. Kożuchowska Małgorzata 8,97

 

Sztafeta 4x100mII m. 1.00,37

Lasota Oliwia

Matjaszko Weronika

Kożuchowska Marta

Kożuchowska Małgorzata

CHŁOPCY: miejsce V

 

100m.

I m. Gajdziński Konrad 12,2

XIII m. Wołk Wojciech 14,5

 

300m.

IV m. Grad Patryk 43,67

IX m. Przybylski Jakub 45,87

XIII m. Gałęza Dariusz 47,89

 

1000m.

VII m. Malinowicz Dawid 3.22,30

XV m. Bieniek Patryk -

 

Skok w dal

III m. Sala Eryk 4,98

XI m. Zimoch Dawid 4,52

 

Pchnięcie kulą

IV m. Słomian Wojciech 9,76

VIII m. Piotrowicz Oliwier 8,26

 

Sztafeta 4x100m - V m. 58,2

Gajdziński Konrad

Sala Eryk

Przybylski Jakub

Słomian Wojciech

 

Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY !!!

Opracowanie i zdjęcia S.L.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

0990180
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
290
2522
7301
990180

Twój IP: 54.80.146.251