Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

MIKOŁAJ W SZKOLE

 „ Idzie, idzie Święty z długą siwą brodą,
a dwaj aniołkowie za ręce go wiodą.
Niosą w wielkich koszach: słodziutkie pierniki,
ciastka i cukierki, lalki, żołnierzyki.
Każdemu nad głową złota gwiazdka świeci,
idą i szukają samych grzecznych dzieci…”
  mikolaj 

Chociaż za oknami brak śniegu, nastrój świąteczny gościł dziś w naszej szkole. A to wszystko za sprawą Mikołaja, który zgodnie z tradycją nas odwiedził. Dotarł on do nas z dwiema śnieżynkami i koszem pełnym słodkości, dlatego też nasi uczniowie przywitali go bardzo entuzjastycznie. W tym wyjątkowym dniu „fani” Mikołaja, wzięli udział w Mikołajkowym konkursie na najlepiej zaśpiewaną piosenkę „Pada śnieg”. Klasy prześcigały się w pomysłach na atrakcyjne wykonanie utworu. Komisja oceniająca wykonanie miała nie lada problem. Wyniki zostaną podane po Nowym Roku.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1259097
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
226
226
4274
1259097

Twój IP: 3.87.147.184