Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Kiermasz bożonarodzeniowy

kiermasz_bozonarodzeniowy_2014

Każdego roku w okresie przedświątecznym sklepowe półki wręcz uginają się od kolorowych ozdób choinkowych. Jednak ci, którzy mają dość setek niemal identycznych bombek czy łańcuchów i chcą sprawić, aby ich świąteczne drzewko było niepowtarzalne, mieli okazję nabyć rękodzieła choinkowe i nie tylko zrobione przez naszych uczniów, opiekunów oraz rodziców. Bowiem 10 grudnia 2014 r. odbył się w naszej szkole kiermasz świątecznych ozdób. Wyjątkowymi czyniło je to, że każda z nich jest niepowtarzalna, ponieważ została wykonana ręcznie.

Ręcznie robione choinki z makaronu, słodkie zdobione domki z piernika i inne piernikowe ozdoby, niebanalne małe stroiki na świąteczny stół to tylko niektóre z propozycji, jakie można było zakupić na naszym kiermaszu.
Kiermasz zorganizował Samorząd Uczniowski pod opieką p. Anety Pasturczak, p. Bożeny Teodorczyk i p. Eweliny Dudy. Kiermaszem kierowały uczennice z klasy I B gimnazjum: Anna Karaban, Zuzanna Sawicz, Paulina Janiak i Agata Kozanecka.
Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem, a zebrane pieniądze zostały przekazane na rzecz Samorządu Uczniowskiego.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220379
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1248
2673
7926
1220379

Twój IP: 3.80.32.33