Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Świąteczny apel - Jasełka

jasełka 2014

19 grudnia był ostatnim dniem w szkole w roku 2014r.. W tym dniu odbył się świąteczny apel- jasełka. Przedstawienie , historię narodzenia Jezusa w Betlejem przygotowały klasy: IIb gimnazjum, Ic gimnazjum i I c LO. W barwnym przedstawieniu udział wzięły postaci Maryi, Józefa, Trzech króli, pasterzy, anioła oraz dzieciątka Jezus. Była też szopka i choinki. Jasełka były przedstawieniem słowno-muzycznym, w trakcie którego recytowane były teksty oraz śpiewane i grane kolędy.

Przed rozpoczęciem części artystycznej w szkole zagościł nasz nowy burmistrz miasta i gminy Myślibórz Pan Piotr Sobolewski, który złożył nam życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne. Do życzeń dołączył się również Pan dyrektor, a ksiądz Marek oprócz życzeń przeczytał fragment Biblii o narodzeniu Chrystusa , poświęcił opłatki i rozdał je uczniom. Atmosfera była bardzo świąteczna, a nastroje dopisywały wszystkim, bo w końcu przed nami długi odpoczynek, czas spędzony wśród bliskich przy świątecznym stole, mnóstwo pyszności, wymarzone prezenty i oczywiście szampańska zabawa…

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1206371
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
100
1755
11094
1206371

Twój IP: 18.205.19.203