Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Spotkanie Wigilijne

Ostatni tydzień w szkole przed przerwą świąteczną, to między innymi czas klasowych wigilii. Samorząd Uczniowski także postanowił zorganizować spotkanie w świątecznej atmosferze. W czwartek 18 grudnia spotkaliśmy się w bibliotece szkolnej, by złożyć sobie świąteczne życzenia i spróbować tradycyjnych wigilijnych potraw. Spotkanie było także okazją do lepszego poznania się i integracji.

 

Uczniom, którzy aktywnie działają w Samorządzie oraz wszystkim sympatykom naszych akcji składam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Aneta Pasturczak

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1220223
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1092
2517
7770
1220223

Twój IP: 3.80.32.33