Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Walentynki

walentynki 

Walentynki, dzień św. Walentego, obchodzony jako Święto Zakochanych, przypada na 14 lutego. Tradycja ta wywodzi się ze średniowiecznej Anglii. W Polsce święto obchodzimy od kilkunastu lat i cieszy się ono coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród młodzieży.

W tym roku święto przypadło na sobotę, więc Samorząd Uczniowski postanowił uczcić je w piątek 13 lutego, uznając że jest to całkiem dobra data.

W szkolnej świetlicy już od czwartku, zgodnie ze szkolną tradycją, zorganizowany został kiermasz z kolorowymi kartkami, serduszkami, balonami, różami i lizakami. Na każdej przerwie można było zakupić „walentynkę”, napisać życzenia i skierować je do ulubionej osoby wrzucając do skrzynki walentynkowej. Dostarczaniem kartek do adresatów zajmował się „stylizowany” Amor (Marek Strachota) z dwiema pięknymi pomocnicami (Nikola Kraszewska i Oliwia Lasota).

Walentynkowa atmosfera widoczna była również na korytarzu przed aulą, gdzie został przygotowany występ naszych zdolnych wokalistek Renaty Raźnej i Katarzyny Rybak, które zaśpiewały najpiękniejsze polskie miłosne utwory „Zapytaj mnie o to kochany” i „Czy ten Pan i Pani” – Anny Wyszkoni oraz „Kołysanka dla nieznajomej” – Perfectu.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1223160
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
381
381
10707
1223160

Twój IP: 54.83.93.85