Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Święto Matematyki 2015

swieto_matematyki_2015

Dnia  11.03.2015r. w naszej szkole obchodziliśmy ,,Święto Matematyki” pod hasłem ,,Matematyka królowa nauk”. Cała uroczystość została zorganizowana w formie konkursów między klasami pierwszymi gimnazjum.

Organizatorami potyczek matematycznych byli uczniowie klasy 2Ag: Łukasz Balcerzak, Alicja Broda, Aleksandra Figiel, Eryk Gordon, Nikola Jakubowska, Klaudia Jasek, Emil Kojszewski, Michał Linde, Barbara Ptak, Wojciech Słomian, Mariusz Stawiarski. Konkurs został przeprowadzony w ramach projektu edukacyjnego pod opieką mgr Barbary Figiel. W zabawie brały udział klasy: 1Ag, 1Bg i 1Cg. Pierwszoklasiści zmierzyli się z następującymi zadaniami: krzyżówką matematyczną, sztafetą matematyczną i potyczką liczbową. Dwa konkursy zostały przygotowane przez uczniów wcześniej. Były to: plakat  zatytułowany ,,Matematyka królowa nauk” i bajka matematyczna, którą każda klasa przedstawiła w czasie wspólnej zabawy. Nad przebiegiem konkursów czuwało jury w składzie: pani dyrektor mgr Mariola Oleszczuk, pani mgr Wioletta Adamczewska,  pani mgr Kamila Daniłków i pan mgr inż.  Piotr Juszczak.  Po zakończeniu rywalizacji uczniowie klasy 2Ag przedstawili prezentację multimedialną związaną z hasłem przewodnim święta. W tym czasie jury zliczyło punkty i wyłoniło zwycięzcę. Pierwsze miejsce zdobyła klasa 1Bg, drugie klasa 1Ag, a trzecie klasa 1Cg. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz słodkimi upominkami, które ufundowała  Rada Rodziców naszej szkoły. Obchodom towarzyszyła wspaniała atmosfera i znakomita zabawa. Serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1204385
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
374
4102
9108
1204385

Twój IP: 54.167.15.6