Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Koszykarski marzec

 koszykowka 2015

Cały tydzień, od 9 do 13 marca 2015r. reprezentacje koszykarek i koszykarzy brały udział w Mistrzostwach Powiatu myśliborskiego i możliwość zeprezentowania powiatu w zawodach regionalnych. Drużynami dziewcząt opiekuje się Sylwia Lewandowska, a chłopców Aneta Kisły.

Rywalizację rozpoczęła drużyna dziewcząt z gimnazjum w składzie:

  1. Lasota Oliwia
  2. Kałan Oliwia
  3. Jakubiszyn Oliwia
  4. Mączka Paulina
  5. Jasek Klaudia
  6. Terlecka Natalia
  7. Wójcik Patrycja
  8. Janiak Paulina
  9. Okonowicz Wiktoria
  10. Rychlińska Nicol
  11. Wierucka Agnieszka
  12. Kozłowska Oliwia

9 marca w SP nr 3 rozegrany został turniej, w którym udział wzięły gimnazja z Myśliborza, Barlinka i Dębna.  Końcowy wynik rywalizacji „każdy z każdym”:

I - Gimnazjum im. Sienkiewicza w  Myśliborzu

II  - Gimnazjum w Dębnie

III - Gimnazjum  nr 2  im. Noblistów Polskich

IV - Gimnazjum w  Barlinku

 

11  marca w Barlinku rozegrany został turniej, w którym reprezentacja gimnazjum  w składzie:

  1. Bazan Szymon
  2. Gański Cezary
  3. Bieniek Patryk
  4. Czarkowski Brajan
  5. Jedynak Adam
  6. Przybylski Jakub
  7. Słomian Wojciech
  8. Gajdziński Konrad
  9. Birenbaum Szymon

I – Gimnazjum w Barlinku

II – Gimnazjum w Dębnie

III – Gimnazjum nr 2 w Myśliborzu

IV – Gimnazjum im. Sienkiewicza w Myśliborzu

 

12 i 13 marca byliśmy gospodarzami zmagań szkół ponadgimnazjalnych, w których i dziewczęta:

  1. Majewska Milena
  2. Rutkowska Magdalena
  3. Pachut Zuzanna
  4. Mucha Wiktoria
  5. Lis Estera
  6. Wiśniewska Magdalena
  7. Szczombrowska Magdalena
  8. Krupa Klaudia
  9. Steblewska Nikola
  10. Szydło Justyna
  11. Pawlak Klaudia
  12. Majchrzak Anita
  13. Turek Paulina
  14. Zioła Katarzyna

i chłopcy:

  1. Szmajdziński Damian
  2. Gładysz Łukasz
  3. Walczuk Kornel
  4. Bednarczyk Maciej
  5. Jankowski Igor
  6. Ścibiorski Dominik
  7. Okuniewski Bartosz
  8. Dąbrowski Michał
  9. Ziemichód Dawid

 

Wywalczyli I miejsca i tym samym prawo do udziału w zawodach regionalnych.

Drużyna chłopców w tym samym składzie wywalczyła 26.03.2015r. w Lipianach II miejsce ulegając tylko drużynie ze Szczecina i wygrywając z Gryfinem i Lipianami.

Wszystkim koszykarkom i koszykarzom gratulujemy !!!

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

0990708
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
368
3050
7829
990708

Twój IP: 23.20.162.200