Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Kibice koszykówki w Zielonej Górze.

W sobotę 14 marca 2015r. sympatycy koszykówki z naszej szkoły  brali udział w wyjeździe zorganizowanym przez panie Anetę Kisły i Sylwię Lewandowską na mecz Stelmetu Zielona Góra z Anwilem Włocławek.  Oczekiwanie na mecz umililiśmy sobie dwugodzinną zabawą na basenie, który wchodzi w skład Centrum Rekreacyjno -  Sportowego razem z halą widowiskowo – sportową.

Niektórzy z nas po raz pierwszy brali udział w  takim wydarzeniu sportowym i byli mile zaskoczeni atmosferą panującą wśród kibiców. Wielu tuż po zakończeniu meczu, który Stelmet wygrał  87 : 58 domagało się  wyjazdu na następny meczUśmiech.

Jeśli tylko zainteresowanie będzie podobne, na pewno będziemy jeszcze kibicować na żywo koszykarzom z Zielonej Góry, a szczególnie grającemu w tym klubie Adamowi Hrycaniukowi, który pochodzi z Myśliborza.

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1223138
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
359
359
10685
1223138

Twój IP: 54.83.93.85