Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Szpik po raz trzeci

26 marca kolejny raz w naszej szkole odbyła się zbiórka próbek krwi dla potencjalnych, niespokrewnionych dawców szpiku i krwi pępowinowej. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia znaleźli czas, aby oddać „kawałek siebie” szczególnie pełnoletnim uczniom naszej i sąsiedniej szkoły.

Tym razem mieszkańcy Myśliborza i okolic oddali prawie 30 próbek krwi.  W sumie przekazano już około 130 próbek, a osoby które uczestniczyły w poprzednich akcjach zostały już zarejestrowane w ogólnoświatowej bazie potencjalnych dawców szpiku. Kolejny raz całą akcję obsługiwały panie pielęgniarki i pani doktor ze Stacji Krwiodawstwa z Gorzowa Wielkopolskiego, a organizacją zajęły się pani Halina Lichota oraz Sylwia Lewandowska.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Galeria

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1026393
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
22
1129
12039
1026393

Twój IP: 54.91.16.95