Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Matura - już niedługo coraz bliżej - już za chwilę...

maturaJeszcze kilka dni temu uroczyście obchodzili zakończenie roku szkolnego. Teraz przed nimi bojowe zadanie. A tak niedawno świętowali zakończenie roku szkolnego.  Ze szkolnymi murami rozstali się tylko na chwilę. Już 4 maja wrócą do niej, żeby napisać swój największy w życiu sprawdzian - egzamin maturalny.
 
Życzymy powodzenia!

Maturalne przesądy:

W dzień egzaminu trzeba wstać wyłącznie prawą nogą. Według innego przesądu, nie wolno ścinać włosów po studniówce. Jeśli natomiast na drodze do szkoły pojawi się czarny kot, należy splunąć przez lewe ramię. Wtedy nic złego się nie wydarzy. A na widok kominiarza - jak najszybciej złapać się za guzik bluzki. Wówczas szczęście murowane.
Przed samym egzaminem warto poprosić kogoś życzliwego o przysłowiowego, solidnego kopniaka. Wówczas można już mieć pewność, że matura to pestka. I ostatnia rada. Nawet jeśli ktoś wstanie z łóżka lewą nogą albo spotka czarnego kota, nie powinien się tym przejmować. To tylko przesądy! Tak naprawdę liczy się to, co uczeń ma w głowie.
 
Trzymamy kciuki! Jeszcze raz - powodzenia!

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1206384
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
113
1768
11107
1206384

Twój IP: 18.205.19.203